این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 5th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities

همکاری آواگیمز با پنجمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»


ارسال شده در تاریخ :
همکاری آواگیمز با پنجمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»

آواگیمز، مرکز تخصصی سرمایه‌گذاری و نشر بازی‌های برتر ایرانی، یکی از حامیان پنجمین کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، در یکی از پنل‌های تخصصی کنفرانس حاضر خواهد بود.


آواگیمز یک شرکت سرمایه‌گذاری و شتابدهی تخصصی در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای است که از سال ۱۳۹۵ کار خودش را آغاز کرده است. آواگیمز علاوه بر ارایه‌ی خدماتی مانند محل کار اشتراکی، با کمک شبکه‌ی مربی‌های باتجربه‌ی خارجی و داخلی که هر کدام سابقه‌ی ساخت بازی‌های موفق داشته‌اند، به صورت مداوم مشاوره‌های تخصصی به تیم‌ها ارایه می‌دهد. تیم‌هایی که در خواست جذب سرمایه و ورود به آواگیمز را داشته باشند ابتدا وارد دوره‌ی پیش‌شتابدهی شده و پس از تمام شدن این بر اساس روال آواگیمز سرمایه‌ی نقدی دریافت می‌کنند. در تمام طول حضور تیم‌ها در آواگیمز، مربی‌ها در کنار اعضای تیم به آن‌ها در زمینه‌های تولید، شناخت بازار، رشد، ثبت حقوقی شرکت و ورود به بازارهای جهانی مشاوره می‌دهند.
آواگیمز یکی از همراهان همیشگی مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان در برگزاری رویدادهای مرتبط با بازی‌سازی بوده و امسال نیز در یکی از پنل‌های اختصاصی کنفرانس که با حضور چند بازیگر اصلی صنعت گیم کشور برگزار می‌شود، شرکت خواهد داشت.

فایل‌های موردنیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)