این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
پنجمين كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 5th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities
ردیف پرسش پاسخ
1از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟هر فرد می تواند حداکثر4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای کنفرانس ارسال نماید.
2نحوه ی ارایه مقالات چگونه است و مقالات برای چند داور ارسال می گردد؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟
هرمقاله برای حداقل  ۲ داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال می‌گردد. اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگر مقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هر مقاله می بایست جهت قبولی در کنفرانس  از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه مقالات به صورت سخنرانی (شفاهی)  یا پوستری با تصمیم کمیته‌ی علمی می باشد. حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد و داور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد و یا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
3چه تفاوتی بین پذیرش مقاله به‌صورت سخنرانی یا پوستر وجود دارد؟
پذیرش مقاله به‌صورت پوستر لزوماً به‌معنی پایین بودن کیفیت آن نیست؛ بلکه بعضی مطالب با یک پوستر بهتر نمایش داده می‌شوند. در هر حال انتخاب شیوه‌ی ارائه‌ی مقالات از اختیارات دبیران علمی کنفرانس است.
افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه و مقاله خود را در حداکثر 10 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه نمایند و به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند، مقالات پوستری نیز می بایست راهنمای تهیه پوستر سایت را دانلود و پوستر را تهیه نمایند و در روز برگزاری کنفرانس و در ساعات مشخص، جهت گفتگو با بازدیدکنندگان در محل نصب پوستر حاضر باشند.
4مقاله من به صورت پوستری پذیرفته شده است؛ چه کاری باید انجام دهم؟
شما می بایست ابتدا راهنمای تهیه پوستر را از وب سایت کنفرانس در قسمت دسترسی سریع که در پایین سایت سمت راست وجود دارد دانلود و سپس پوستر خود را آماده نمایید و نسخه‌ی چاپ‌شده‌ی آن را روز برگزاری کنفرانس به همراه خود بیاورید.
5آیا پوستر را می بایست چاپ نماییم؟ رنگی یا سیاه سفید؟ در چه ابعادی؟
ابعاد و سایر جزییات در فرمت ارائه‌ی پوستری مقالات موجود است.
6آیا می توان در کنفرانس غیرحضوری ثبت نام کرد؟
خیر! کنفرانس محملی برای انتقال تجربیات بین پژوهشگران و شبکه‌سازی بین آن‌ها برای تقویت تعامل‌های بین‌رشته‌ای است و از این جهت، ثبت‌نام غیرحضوری در کنفرانس (که هدفی جز درآمدزایی برای برگزارکنندگان ندارد) در این کنفرانس انجام نخواهد شد.
7آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟ حداکثر زمان واریز وجه ثبت نام چقدر است؟
خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت نام نیست و شما می بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود واریز وجه انجام دهید، زمان واریز وجه از زمان پذیرش مقاله تا 10 روز قبل از برگزاری می باشد اما توصیه می گردد جهت هماهنگی بیشتر و تسریع امور اجرایی دبیرخانه کنفرانس و آماده کردن گواهینامهها و چاپ کتاب الکترونیک، پژوهشگران ثبت نام خود را سریع انجام داده و به روزهای آخر و دقیقه نود موکول ننمایند.
8مقالات چگونه و در کجا نمایه میگردند؟
مقالات در Civilica و ISC نمایه خواهند شد و زمان آن از طریق وب‌سایت و کانال تلگرامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
9آیا مقالات به صورت کامل چاپ می گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
در مجموعه‌ی مقالات کنفرانس، نسخه‌ی کامل مقالات موجود خواهند بود؛ در Civilica چکیده منتشر می‌شود و پژوهشگران علاقمند می‌توانند با پرداخت مبلغی، به نسخه‌ی کامل دسترسی داشته باشند.
10آیا پس از ثبت نام و پذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه، امکان استرداد وجه ثبت نام وجود دارد؟
خیر! دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول، کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرار دهید، پس از واریز وجه ثبت‌نام به هیچ وجه امکان استرداد وجود نداشته و نویسنده مسول حق هیچگونه اعتراضی ندارد. پس دقت لازم و کافی و هماهنگی جهت ثبت‌نام و واریز وجه داشته باشید.فایل‌های موردنیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)